Jdi na obsah Jdi na menu

Podzim v naší mateřské škole - 2018

Podzim v MŠ Hroznětín

 

Podzim v naší školce je plný aktivit. Děti z velké třídy byly v Ostrově v MDDM na výstavě  vláčků.  Na začátku října k nám přijel p.Pohoda s pohádkou Žabák Kvak a hned po pohádce jsme vyrazili na podzimní vycházku, vláčkem do Merklína, kde si děti pohrály na dětském hřišti a potom vesele pěšky do školky. Školka také využívá nové krásné multifunkční hřiště u ZŠ. Dětem se tam moc líbí, je zde úplně jiné pohybové využití a jiné herní prvky, než mají děti na zahradě u školky. Týden od 8. do 12. října byl v duchu skřítka Podzimníčka. Rodiče s dětmi vyrobili krásné chaloupky z přirodnin, na které se můžete přijít podívat na naší školní zahradu a my jsme s dětmi tvořily skřítky Podzimníčky, zvířátka z kaštanů a jiných podzimních plodů. Vzhledem ke krásnému slunnému podzimu jsme všichni společně  trávili hodně času venku v přírodě.

A ve třídě je naší nejoblíbenější aktivitou vzdělávání na interaktivním displeji Prowise,  děti i my si postupně zkoušíme všechny přednosti, které displej nabízí, manipulace je velmi snadná, inspirativní a hravá. HURÁÁÁ, jsme MŠ Hroznětín a máme aktuálně nejmodernější interaktivní displej !

Všechny naše akce dokumentujeme fotografiemi, které si můžete prohlédnout na fb. stránkách Mateřská škola Hroznětín nebo na našem webu.

                                                                                                                                                                                                                                                  Hana Cerhová - ředitelka